Adresinize özel fırsatlar için teslimat bölgenizi seçin.

Teslimat Bölgesi :

Gönderim bölgesi seçmek için

Adresinize Özel Fiyatlar İçin Teslimat Bölgenizi Seçin.

Teslimat Bölgesi :

Gönderim bölgesi seçmek için

306 görüntülenmeKöpek
1
0 Yorum

Köpeğim heycanlandığı zaman veya peşimden koşmaya başladığı zaman ayağımı ıssırıyor. Tabikide canım yanmıyor sebebini merak edıyorum.

Petmekan.com Cevaplanan soru 26 Ocak 2024
Bir Yorum Ekle
0

Köpeğinizin ayağınızı ısırdığı durumlar genellikle oyun ve heyecan nedeniyle ortaya çıkar. Bu davranış, köpekler arasında sosyal bir etkileşim şekli olabilir. Köpekler, oyun oynarken birbirlerini ısırmak suretiyle enerjilerini atarlar. Bu durum, sosyal olarak kabul edilebilir bir davranıştır, ancak kontrolsüz olmamasına dikkat etmek önemlidir.

Bununla birlikte, eğitim yoluyla bu davranışı yönetmek mümkündür. Köpeğinize “Hayır” ya da başka bir negatif komut vererek ayağınızı ısırdığında bu davranışı durdurmasını öğretebilirsiniz. Pozitif pekiştirmelerle (örneğin, ödülle) köpeğinizi istenmeyen davranışlardan vazgeçirmek ve doğru davranışları teşvik etmek de önemlidir.

Petmekan.com Cevaplanan soru 26 Ocak 2024
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.
Petmekan Gel - Al

Petmekan Eve Servis

Petmekan Istanbul

Sepet Özeti
Giriş Yap

Petmekan.com'a üye olarak satın alma sürecini daha hızlı ve daha kolay hale getirebilir, kampanya, indirim çekleri ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Sidebar
Petmekan.com sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için çerezler kullanır. petmekan.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.
Anasayfa
Hesabım
0 items Sepet