Teslimat Yöntemi Seçin

Teslimat yöntemi seçmek için

365 görüntülenmeKedikedi bakımı kedi kedi tuvaleti
1
0 Yorum

İnstagramda bir video gördüm. Kedi kademe kademe delinebilen bi aparatla klozete tuvaletini yapıyordu. Bu konu hakkında detaylı bilgiye ihtiyacım var. Teşekkürler.

Petmekan.com Cevaplanan soru 19 Ocak 2024
Bir Yorum Ekle
1

“Litter Kwitter” veya benzeri adlarla bilinen bir tuvalet eğitim sistemi, kademeli adaptasyon prensibi üzerine çalışır. İlk aşamada, kum kabı tuvaletin üzerine konur ve kedi alışık olduğu şekilde tuvaletini yapar. Zamanla, sistemdeki kademeli delikler aracılığıyla kedi tuvaletini yapmaya devam eder, bu delikler kedinin alışma sürecini adım adım yönlendirmek için kullanılır. Son aşamada, kedi tamamen tuvaleti kullanmaya alışır ve kum kabına olan bağımlılığı azalır. Bu plastik yapıdaki sistem, tuvalete kolayca yerleştirilebilir. Ancak, her kedinin bireysel bir karakteri olduğunu ve eğitim sürecinin her kedi için farklılık gösterebileceğini unutmamak önemlidir. Olumlu takviyeler ve sabırlı bir yaklaşım, başarılı sonuçlar elde etmek için gereklidir.

Umarız başarırsınız.

Petmekan.com Cevaplanan soru 19 Ocak 2024
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.
Sepet Özeti
Giriş Yap

Petmekan.com'a üye olarak satın alma sürecini daha hızlı ve daha kolay hale getirebilir, kampanya, indirim çekleri ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Sidebar
Petmekan.com sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için çerezler kullanır. petmekan.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.
Anasayfa
Hesabım
0 items Sepet